Jana Míčková

  • Jana Míčková

    Motýl

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:14

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života III.

    Položka č.: 236665

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:59

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Míčková

    Položka č.: 231493

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1960, 29,8 x 39,5 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Míčková

    Akt ženy s náhrdelníkem

    Položka č.: 231489

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:18

    pastel, papír, 1960, 39 x 29,8 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Míčková

    Dva akty

    Položka č.: 231488

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:19

    pastel, papír, 1960, 29,8 x 39 cm, sign. PD Jana 1960, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Míčková

    Akt dívky II.

    Položka č.: 231491

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:06

    tužka, papír, 1961, 33 x 26 cm, sign. PD Jana 61, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Míčková

    Akt dívky

    Položka č.: 231490

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:07

    tužka, papír, 1961, 34 x 23 cm, sign. LD Jana 61, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)