Helana Paryer-Kassel?

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    Položka č.: 236652

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:46

    akvarel, papír, 1927, 71 x 49 cm, sign. PD Helana Paryer-Kassel 1927, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)