Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Strom

    Položka č.: 592

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:35

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Oberthor

    Bukovec

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:31

    tužka, akvarel, papír, 1955, 10,8 x 14,9 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Oberthor

    Český Krumlov

    Položka č.: 649

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:32

    tužka, akvarel, papír, 1956, 10,9 x 15 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:17

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s hrozny vína

    Položka č.: 937

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:20

    litografie, 1958, 33,2 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, 90/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 187979

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:09

    litografie, 1958, 33,5 x 45 cm, sign. PD K. Oberthor 58, rám, č. 53/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Loď na moři

    Položka č.: 220241

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 08. 2019 15:19

    lept, 1966, 10,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 66, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 232515

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:50

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 236641

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:35

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Oberthor

    Rybník Stříbrný

    Položka č.: 236818

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:22

    litografie, 1980, 38,5 x 53,5 cm, sign. DU K. Oberthor 80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Strakonice

    Položka č.: 236855

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 17:59

    litografie, 1974, 39,5 x 32 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 237755

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:29

    litografie, 1980, 13,3 x 18,3 cm, sign. DU K. Oberthor 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Čert

    Položka č.: 237742

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:30

    litografie, 1958, 9,8 x 5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Kovařík, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 231362

    Plánované ukončení: 10. 09. 2019 18:31

    litografie, 1980, 13,3 x 18,4 cm, sign. DU K. Oberthor 80, kůň roku 1980, vítěz československého derby 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Pohádka

    Položka č.: 237752

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:29

    litografie, 1984, 8 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 84, při horním okraji mimo tisk mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    S kaprem

    Položka č.: 237173

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 21:06

    litografie, 1970, 16,8 x 6,8 cm, sign. DU K.Oberthor70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)