Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 235302

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:48

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kráska a zvíře

    Položka č.: 235303

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:50

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 235304

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:52

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Louka u lesa

    Položka č.: 235338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 19:38

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, na papíře zahnědlé skvrnky; pasparta zažloutlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    Položka č.: 235339

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 19:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Doma

    Položka č.: 235340

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 19:42

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, pasparta, rám, papír i pasparta zažloutlý, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pohled na kopce

    Položka č.: 235341

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 19:44

    akvarel, papír, 1937, 29 x 37,5 cm, sign. SD Prof. J. Matějka 11/8/37, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stromy před vesnicí

    Položka č.: 235342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 19:46

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Ženy

    Položka č.: 237139

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:38

    tuška, akvarel, papír, 10,4 x 11,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:40

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V loďce

    Položka č.: 237137

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:42

    akvarel, papír, 7,5 x 9,5 cm, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Halda

    Položka č.: 237136

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:44

    akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 237135

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:46

    olej, plátno, 36 x 30,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Na lesní louce

    Položka č.: 237134

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:48

    akvarel, papír, 28 x 41,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Kopce v mlze

    Položka č.: 237132

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:52

    akvarel, papír, 18.8.37, 30,5 x 37,5 cm, pasparta, rám, zažloutlý papír , zahnědlé kvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 21:54

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 236327

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:28

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 236328

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:29

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 236329

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:30

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 236330

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 17:31

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Matějka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 236649

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:43

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)