K. Rücker

  • K. Rücker

    Kytice růží

    Položka č.: 236640

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:34

    olej, karton, 53 x 71 cm, sign. PD K. Rücker, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)