David Azuz

(1942-2014)

  • David Azuz

    (1942-2014)

    Na trhu

    Položka č.: 236667

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 19:01

    litografie, 64,5 x 49,8 cm, sign. PD David Azur, č. 39/200, PD slepotiskové razítko David Azuz atelier, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)