Jan Otava

(1950)

  • Jan Otava

    (1950)

    List ostrov

    Položka č.: 234388

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:45

    kolorovaný lept, kresba, koláž, papír, 1999, 50 x 34 cm, sign. PD Jan Otava 1999, mírně pokrčený papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a malé dírky, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234908

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:10

    lept, 1971, 36,3 x 49 cm, sign. PD Jan Otava 1971, rám, č. 2/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    Položka č.: 215844

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 15:27

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Položka č.: 236619

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:13

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Ratiboř

    Položka č.: 236642

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:36

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Stavení

    Položka č.: 236643

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:37

    akvarel, tuš, papír, 1976, 40 x 58 cm, sign. LD J. Otava 1976, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Otava

    (1950)

    Staré město II.

    Položka č.: 236662

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:56

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Les II.

    Položka č.: 236680

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:04

    tuš, papír, 1977, 41 x 32 cm, sign. DU J. Otava 77, rám, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Otava

    (1950)

    Bývalá hora

    Položka č.: 236681

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:05

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1993, 45 x 64 cm, sign. PD J. Otava 93, rám, při pravém okraji natržený papír , Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Otava

    (1950)

    Mravenčí parlament (Boj o cukr)

    Položka č.: 236790

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:54

    lept, 1995, 49,6 x 58,5 cm, sign. PD J. Otava 1995, 6/25, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)