Olga Karlíková

(1923-2004)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Ach, ta mládež

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 14:18

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. G. Leopold, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Položka č.: 234352

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:09

    linoryt, 1963, 20 x 13 cm, sign. PD Karlíková 63, č. 14/23, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 236661

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:55

    litografie, 1998, 40 x 29,5 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 81/100, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)