Oldřich Jelínek

(1930-2000)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Požehnání

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:21

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Senoseč

    Položka č.: 236645

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:39

    tuš, papír, 31 x 19,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)