Miloslav Troup

(1917-1993)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Golem

    Položka č.: 233099

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:26

    akvarel, plátno, papír, 42 x 26 cm, sign. DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodlák

    Položka č.: 233727

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:30

    pastel, papír, 30,3 x 14,3 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Měsíc

    Položka č.: 233728

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2019 22:32

    pastel, papír, 12 x 12 cm, sign. PD Troup, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)