Karel Chaloupka

(1889-?)

  • Karel Chaloupka

    (1889-?)

    Položka č.: 236644

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 18:38

    olej, karton, 1939, 21,5 x 25,5 cm, sign. LD K. Chaloupka 39, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nejedlého, Obrovského a Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)