Josef Jambor

(1887-1964)

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 237027

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:17

    olej, plátno, 1942, 88 x 123 cm, sign. LD Jambor 1942, rám, restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)