• Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Padající listy

    Položka č.: 905

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:48

    suchá jehla, 24,7 x 18,4 cm, sign. DU L. Jandová, oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Poloakt

    Položka č.: 906

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:49

    linoryt, 13 x 9,6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 159/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Bodláky

    Položka č.: 907

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:50

    kombinovyná technika, lept, 1984, 14 x 9,6 cm, sign. PD J. Jíra 84, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Dám ti červenou růži

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:51

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1989, 10,5 x 7,2 cm, sign. PD J. Jíra 89, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Hodiny

    Položka č.: 909

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:52

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1980, 9 x 5,6 cm, sign. PD J. Jíra 80, č. 50/55, na papíru u okraje grafiky jemné rýhy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kůň a já

    Položka č.: 910

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:53

    linoryt, 1979, 12,1 x 16 cm, sign. PD Josef Jíra 79, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Ryba k večeři

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:54

    linoryt, 14,3 x 9,6 cm, sign. PD J. Jíra, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    Položka č.: 912

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:55

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1993, 10,5 x 7,1 cm, sign. PD J. Jíra 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Stesk za domovem

    Položka č.: 913

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:56

    suchá jehla, 1992, 11,2 x 15,7 cm, sign. PD J. Jíra 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    Položka č.: 914

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:57

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    Položka č.: 915

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:58

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    Položka č.: 916

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:59

    7 x lept, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    Položka č.: 917

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:00

    6 x litografie 1 x serigrafie, všechny sign. L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Parník Primator Dittrich

    Položka č.: 918

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:01

    kamenorytina, 1962, 12,6 x 29,5 cm, sign. PD L. J. KAšpar 1962, č. 65/100, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 919

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Čtenář

    Položka č.: 920

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:03

    dřevoryt, 15,5 x 27 cm, sign. DU VKomárek, při okraji mimo tisk zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce a dvě vázy

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:04

    suchá jehla, 28,5 x 39 cm, sign. DU V. Komárek, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Petr Kraus

    Vlnění

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:05

    litografie, 1990, 48 x 30 cm, sign. PD Petr Kraus 90, č. 40/45

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Čekání

    Položka č.: 923

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:06

    serigrafie, 24,5 x 25 cm, sign. PD Kristofori, 50/277, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Domy

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:07

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 925

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:08

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice ve sklence (PF 2003)

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:09

    litografie, 2002, 11 x 6,3 cm, sign. DU OKulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Milenci (PF 2002)

    Položka č.: 927

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:10

    litografie, 2001, 16,5 x 7,2 cm, sign. DU OKulhánek 2001, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Konvolut 14 grafických lsitů

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:11

    14 x grafikcý list, všechny signovány, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Savon a l´Eaue

    Položka č.: 929

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:12

    litografie, 1958, 18 x 13,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 58, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 930

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:13

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Liesler

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 931

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:14

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 932

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:15

    lept na ručním papíře, 1970, 29,4 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Na Kampě

    Položka č.: 933

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:16

    litografie, 1966, 40 x 75 cm, sign. PD Jan Mácha 66, rám, 67/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Stanislav Menšík

    (1912-1970)

    Svatý František

    Položka č.: 934

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:17

    dřevoryt, 1946, 42 x 27,5 cm, sign. PD St. Menšík 46, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák Alfonse Muchy, člen Skupiny moravských výtvarníků ad.

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)