Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 1169

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:12

    bromostříbrná fotografie, 15 x 40,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 1170

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:13

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    Položka č.: 1171

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:14

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1172

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:15

    bromostříbrná fotografie, 51 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Montgolfiéra

    Položka č.: 1173

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:16

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 59 x 41,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, grafika: jaroslav Švihla, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Murény

    Položka č.: 1174

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:17

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, v dolní části mírně odřený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Obtěžovaná

    Položka č.: 1175

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:18

    bromostříbrná fotografie, 1982, 62 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Semínka

    Položka č.: 1176

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:19

    bromostříbrná fotografie, 32,5 x 12,9 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Slunce

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:20

    bromostříbrná fotografie, 1969, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Samoobsluha

    Položka č.: 546

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1965, 54,5 x 26,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při horním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Zeus

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    bromostříbrná fotografie, 1967, 59,5 x 44 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)