Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Dobré jitro

    Položka č.: 236481

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:55

    bromostříbrná fotografie, 1962, 38,2 x 28,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Město

    Položka č.: 236482

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:56

    solarizace, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno a značeno autorský razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Koleno

    Položka č.: 236483

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 15:57

    bromostříbrná fotografie, 59,5 x 49,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 236886

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Nouzová brzda

    Položka č.: 236890

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:34

    bromostříbrná zvětšenina, počátek 60. let, 39,7 x 29 cm, na zadní straně značeno autorský razítkem, fotografie byla oceněna III. cenou na celostátní soutěži Humor a satira v Ledči nad Sázavou v roce 1963, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie v…

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 236903

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:47

    bromostříbrná fotografie, 49,5 x 47,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu III.

    Položka č.: 236904

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:48

    bromostříbrná fotografie, 38 x 59,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu V.

    Položka č.: 236905

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 18:49

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 58 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 236920

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:04

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 17,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ II.

    Položka č.: 236921

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:05

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 236922

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ II.

    Položka č.: 236923

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:07

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Trávy

    Položka č.: 236930

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 19:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)