Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:17

    kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)