Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét děvčátka (Jarmilka)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:02

    olej, plátno, 1930, 45 x 35 cm, sign. LD Vik, rám, na zadní straně štítek s popisem, signatura zčásti překryta rámem, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v P…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Autoportrét

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:26

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét prof. Josefa Jeřábka v Turnově

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:27

    dřevoryt, 1919, 23,8 x 18,8 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:28

    dřevoryt, 1919, 19 x 15,2 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)