Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chrám svatého Víta a Bazilika sv. Jiří

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:42

    akvarel, uhel, papír, 1925, 21 x 16 cm, sign. PD Vik 1925, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a uměn…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét děvčátka (Jarmilka)

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:22

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Úsvit

    Položka č.: 238044

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2019 18:36

    dřevoryt, 14,2 x 16,5 cm, sign. PD Vik, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 234816

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 19:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét prof. Josefa Jeřábka v Turnově

    Položka č.: 237456

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 19:10

    dřevoryt, 1919, 23,8 x 18,8 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)