• Franz Heger

    (1766-1831)

    Praha Malostranské náměstí - slavnostní korunovační vjezd císaře Leopolda II

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:00

    mědirytina, 44 x 57,5 cm, rám, vydáno v letech 1792 - 1796 v sérii rytin pražských pohledů

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Josef Dietzler

    (1694-1744)

    Praha Malý rynek

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:01

    mědirytina, 1743, 36 x 60 cm, rám, uprostřed přeloženo

  • .

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:02

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Tobias Conrad Lotter

    (1717-1777)

    Atlas Minor Praecipua Orbis Terrarum Imperia

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:03

    47x kolorovaná mědirytina na ručním papíře, 1744, 21,5 x 28 cm, Atlas minor praecipua Orbis terrarum Imperia, Regna et Provincias, Germaniae potissimum tabelli 80 exacte delineatis sistens usui militiae ducum ac peregrinantium maxime accommodatus opera Tobiae Conradi Lotteri. Ručně kolorované mědiry…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Abraham Ortelius

    (1527-1598)

    Mapa Orientu

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:04

    mědirytina, 1598, 35,5 x 51 cm, rám, uprostřed přeložený, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Zámek Hluboš

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:05

    akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Michel François Damane-Demartrais

    (1763-1827)

    Versailles

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:06

    akvatinta, 37 x 55,5 cm, rám, zažloutlý, poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Hieronymus Wierix

    (1553-1619)

    Sv. František v extázi

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:07

    rytina, 25,7 x 18,3 cm, LD značeno v desce Hieronymus Wierix fecit, ořezáno, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:08

  • Gerardus Mercator

    (1512-1594)

    Palatinatus rheni nova, et accurata descriptio

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:09

    mědirytina, 1630, 45 x 56 cm, několikrát přeložený, zažloutlý papír, podlepeno, natrženo cca 3 cm od spodního okraje, , antiqari.at Radhošťská

  • Johann Baptista Homanno

    (1664-1724)

    Stockholm

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:10

    kolorovaná mědirytina, 1730, 50 x 58 cm, uprostřed přeložený, lepený papír, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Louis Amboise

    Vue de Baltimore

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:11

    lept, 1836, 26,5 x 37,5 cm, rám, vyryl Garneray, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Dafné

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:12

    mědirytina, 1791, 29 x 19,5 cm, značeno v desce PD W. Hollar fecit. 1653, DU E. Cleyn , Ilustrace k Virgilovým eklogům, zažloutlý, dole uprostřed mimo tisk natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Francois (Ciartres) Langlois

    (1589-1647)

    Joseph Justus Scaliger

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:13

    mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonio Albizzi

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:14

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Hrůzy války

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:15

    lept, 31,5 x 49 cm, sign. PD AJ. Alex, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Týnec nad Labem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:16

    litografie, 14,7 x 21,8 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Carl Wilhelm Arldt

    (1809-1868)

    Nové Hrady

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:17

    litografie, 14,5 x 21,7 cm, značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf, při spodním okraji mimo tisk zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1738-1799)

    Michael Heinrich Rentz

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:18

    rytina, 15,5 x 9,6 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Šporkův dvorní rytec, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1738-1799)

    Anton Kern

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:19

    rytina, 14 x 9,8 cm, PD značeno v desce J. Balzer fc Praga, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Jiří Balzer

    (1736-1799)

    Ioannes Bohatsch

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:20

    mědirytina, 21 x 17 cm, značeno PD Balzer sc., na papíře drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Francesco Bartolozzi

    (1730-1813)

    Sorrows of Werter

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:21

    rytina, 20,2 x 20,2 cm, PD značeno v desce F. Bartolozzi sculp., zašpiněný, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Antoine Basset

    (?-1775)

    Vue de la Cathedrale de Rouen

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:22

    mědirytina, akvarel, 18. století, 26,5 x 40,1 cm, značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, stav dobrý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • N. Berghem

    Laban and his People (Laban a jeho lidé)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:23

    mědirytina, 11,7 x 16,3 cm, značeno LD N. Berghem pinx. , PD W. French sc., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Bergler

    (1853-1829)

    Kristus na hoře

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:24

    lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Dáma s váčkem

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:25

    mezzotinta, 25,5 x 17,5 cm, DU značeno v desce A. Bloteling, oříznutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Portrét Goverta Flincka

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:26

    rytina, 29,5 x 21,7 cm, PD značeno ABlotelingh, Antikvariát Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Lord Grey

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:27

    mezzotinta, 34,2 x 25,3 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    Venuše a Adonis

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:28

    mezzotinta, 20,2 x 26,8 cm, oříznutý papír, Antikvariát Ostrovní

  • Abraham Bloteling

    (1634-1690)

    James vévoda z Monmouthu

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:29

    rytina, 32 x 25 cm, PD značeno v desce A. Blooteling Ex., ořezáno, Antikvariát Ostrovní