Portréty

  • Ota Janeček

    Portrét Vlastimila Brodského

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 16:57

    uhel, pastel, papír, 1956, 50,5 x 37 cm, sign. PD Ota Janeček 1956, pasparta, portrét zachycuje slavného herce v období, kdy Vlastimil Brodský s dobrým přítelem Otou Janečkem sdílel společný byt, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Arnold Böcklin

    (1827-1921)

    Autoportrét s podpisem

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 16:59

    heliogravura, inkoust, 1897, 25,4 x 20,2 cm, sign. LD A. Böcklin 1. II. 1897, světlotisková varianta Böcklinova malířského autoportrétu s vlastnoručním autorovým podpisem z roku 1897, LD popsáno: Böcklin věnoval s vlastním podpisem Švabinskému, který mně portrét daroval, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Portrét dívky

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:01

    akvarel, tuš, papír, 44 x 32 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, studoval v Paříži (Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière, člen ČFVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét děvčátka (Jarmilka)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:02

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Justus Sustermans

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:03

    lept, 24,8 x 16,3 cm, značeno LD Ant. van Dyck fecit aqua forti, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:04

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp., antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:05

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp, antiqari.at Radhošťská

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Joannes Snellinx

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:06

    mědirytina, lept, 23 x 15 a 23,5 x 15,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Paulus Pontius

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:07

    mědirytina, lept, 24 x 17,7 a 23 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    Položka č.: 96

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:08

  • Bedřich Šimonovský

    (1871)

    Mistr Jan Hus

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:09

    bronzový reliéf, 1937, 33 x 25 cm, značeno LD B. Šimonowský 1937, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét sochaře Josefa Mařatky

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:10

    vernis mou, 1908, 26 x 19 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    M. R. Štefánik

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:11

    suchá jehla, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Umělcův autoportrét

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:12

    lept, 16 x 11 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Tamara Karsavina

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:13

    litografie, 27,8 x 24,7 cm, sign. PD Viktor Stretti, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ferdinand Stašek

    (1888-1935)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 98

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:14

  • Jiří Slíva

    Vincent van Gogh

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:16

    serigrafie, 19,5 x 17 cm, sign. PD jiří Slíva, č. 71/200, papír místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:17

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt (kopie)

    (1606-1669)

    Autoportrét - Rembrandt

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:18

    olej, plátno, začátek 20. století, 100 x 73,5 cm, rám, malba místy poškozena

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:19

    lept, 1910, 11 x 7 cm, přichyceno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

  • Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:20

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Kopp

    Portrét MIroslava Horníčka

    Položka č.: 92

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:21

  • Johann Balzer

    (1738-1799)

    Wenceslaus Budowecz - Václav Budovec z Budova

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:22

    lept, 15,5 x 9 cm, značeno PD Balzer fec., rám, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Autoportrét?

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:23

    suchá jehla, 1921, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD Kwellner 921, při spodním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Wagner

    (1937)

    Jan Werich - Na Kampě

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:24

    fotografie, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Milan Wagner, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:25

    litografie, 21,8 x 15,3 cm, sign. PD Vodrážka, zažloutlý, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Autoportrét

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:26

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét prof. Josefa Jeřábka v Turnově

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:27

    dřevoryt, 1919, 23,8 x 18,8 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:29

    suchá jehla, 44 x 32,3 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)