Toyokuni III (Kunisada)

(1786-1864)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:04

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:40

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:42

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:44

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská