Slovenská Republika 1939 - 1945

  • Slovenská Republika 1939 - 1945

    Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:30

    čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, zažloutlý papír, obálky svazků mírně poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Dějiny dynastií Suli a Tchang - Ilustrované vydání

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:32

    čínská bibliofilie, dílny v Čchan-čou. 1696, deskotisk - dřevořez, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)