Japonská společnost

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:20

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Námořní bitva

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:22

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Ptáček

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:14

    litografie, 19,5 x 25,9 cm, papír zažloutlý s malými žlutými flíčky, místy pokrčen , na okrajích lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Ptáčci

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:16

    dřevoryt, 1890, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Útok

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:18

    dřevoryt, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Gejši

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:22

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:24

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Neznámy autor

    Ptáček na větvy

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:28

    dřevoryt, 25 x 35,8 cm, 1x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Ptáček s květem

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:30

    dřevoryt, 25 x 30,4 cm, 3 x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Dveřní bůžci

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:32

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:34

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Dvěřní obrázky

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:36

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:38

    tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, rám, poškozeno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Před chrámem

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:40

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská