Shötei Takahashi

(1871-1944)

  • Shötei Takahashi

    (1871-1944)

    Gejša

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:50

    japonský dřevořez, 1920, 30 x 16,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)