Lin Ťin-šeng

  • Lin Ťin-šeng

    Skupina bambusových stvolů

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:06

    tuš, papír, 80. léta 20. století, 94,5 x 43 cm, 5 pečetí, svitek s hedvábnou paspartou, nápis: "Zelené peříčko se třepetá ve vzduchu a odletí daleko", namalovánov Pekingu, dřevo u svitku poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)