Jang Jao

  • Jang Jao

    Bambus

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:24

    tuš, papír, 1990, 68,5 x 45 cm, sign. Jang Jao, 1 pečeť, nápis: "Naslouchám drobnému dešti jako jakýmsi klasům", datováno 7. 8. 1990 odpoledne v Šantungském Uměleckoprůmyslovém institutu, při pravém okraji nepatrně natržený podlepový papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)