Hiroshige Utagawa

(1797-1858)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:34

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)