Hiroaki Takamashi

(1871-1944)

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:48

    japonský dřevoryt, 30 x 18,3 cm, značeno PD razítke,, rám, restaurováno, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)