Toyokuni III (Kunisada)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:36

    japonský dřevoryt, 35,3 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:38

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)