Jitka Válová
(1922-2011)
Sběrači II
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:16
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)