Jiří Suchý

  • Jiří Suchý

    Zrada

    Položka č.: 281570

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:13

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)