Ota Bubeníček

(1871-1962)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 239308

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:01

    olej, karton, 26,5 x 30,3 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)