Zbyněk Havlín

(1976)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Nádoba

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:58

    suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Věneček

    Položka č.: 281436

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:41

    akryl, plátno, 2022, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)