Jánuš Kubíček

(1921-1993)

  • Jánuš Kubíček

    (1921-1993)

    Břehy v Rosarveru

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    olej, tuš, papír, 1962, 49,5 x 30,5 cm, sign. LD Januš Kubíček 62, rám, vzadu nalepen štítek Dílo, razítko ČFVU, na rámu drobné oděrky. Kubíčkův výtvarný názor vykrystalizoval postupně do osobité imaginativní abstrakce. Významné pro něj bylo celoživotní přátelství s Bohumírem Matalem, s nímž a někol…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)