Drahotín Šulla

  • Drahotín Šulla

    Oddych

    Položka č.: 239945

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 15:38

    bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)