Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Otava

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:15

    olej, plátno, 1925, 113 x 142 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1925, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:16

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:40

    kombinovaná technika, papír, 36,5 x 53 cm, sign. LD B. Ullrych 35, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)