Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 240014

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:08

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 220151

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:40

    olej, plátno, 17,4 x 12 cm, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící muž

    Položka č.: 220190

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:42

    olej, plátno, karton, 16,5 x 11,5 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava muže

    Položka č.: 220224

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, karton, 12,4 x 8,8 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí půlakt

    Položka č.: 238079

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:06

    uhel, kvaš, papír, 1944, 32 x 25,8 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 238080

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:08

    uhel, papír, 1947, 49,4 x 25 cm, sign. LD B. Ullrych 47, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 238081

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:10

    uhel, papír, 1947, 49,3 x 25,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie k Šárce

    Položka č.: 238082

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 1945, 37 x 48,5 cm, sign. LD Boh. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka u stolu

    Položka č.: 240697

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:42

    olej, papír, karton, 1928, 26,8 x 20,6 cm, sign. LD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky na louce

    Položka č.: 240698

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:44

    olej, papír, 1945, 22 x 29,8 cm, sign. LD B. Ullrych 45, vzadu kresba tuší, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Rybář

    Položka č.: 240699

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:46

    tužka, akvarel, papír, 1945, 22,1 x 29,6 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, vzadu dětská kresba pastelkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v puntíkovaných šatech

    Položka č.: 240700

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:48

    olej, papír, 1944, 21,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 240701

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 20:50

    akvarel, papír, 1942, 24,3 x 19,2 cm, sign. LD B. Ullrych 42, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 240706

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:00

    akvarel, tuš, papír, 24 x 16,5; 8,5 x 6,8 a 25,5 x 16 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na rozích patrné stopy po přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy žen (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 240707

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:02

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, na rozích papíru patrné stopy po přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody (konvolut 3 skic)

    Položka č.: 240708

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:04

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,5 x 36 cm, sign. B. Ullrych, nalepeno na papíru, zašlý pappír, jeden z akvarelů na pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě ( konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 240709

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:06

    akvarel, tuš, tužka, papír, 21,2 x 29,5; 20,2 x 29,5 a 20 x 28,5 cm, sign. B. Ullrych, nalepeno na kartonu, zašlůý papír, na rpozích patrné stopy po lepení, jeden s akvarelů je na okraji pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 6 akvarelů)

    Položka č.: 240710

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:08

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,6 x 36 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, na papíru jsou lehce patrné stopy po lepení v rozích, jeden s papírů lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání (konvolut 7 skic)

    Položka č.: 240711

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 21:10

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, na rozích papíru jsou mírně patrné stopy po lepení; dva papíry jsou na okraji poškozeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nové lyžařské kraje

    Položka č.: 240745

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:18

    tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: "Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma.", zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Houpačka

    Položka č.: 240746

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:20

    lept, 26 x 19 cm, sign. PD Ullrych, na papíru drobné žluté skvrnky, u dolního okraje papír natržen 1 cm, horní levý roh papíru přeložen (mimo grafiku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání u jezera

    Položka č.: 240747

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:22

    lept, akvatinta, 1920, 18,5 x 25,9 cm, sign. PD B. Ullrych 20, mírně zašlý papír, lehce ušpiněn, levý dolní roh papíru pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240748

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:24

    pastel, papír, 32,1 x 25,7 cm, PD razítko "Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha", lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka (akt)

    Položka č.: 240749

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:26

    suchý pastel, běloba, papír, 47,5 x 36,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s šátkem kolem krku (akt)

    Položka č.: 240750

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 22:28

    tempera, papír, 1943, 41,9 x 31,2 cm, sign. PD B. Ullrych 43, levý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská