Vlastislav Boháč

(1922-2014)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Postava na břehu moře

    Položka č.: 215264

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:01

    akvarel, pastel, tužka, papír, 29,9 x 41,8 cm, monog. PD V.B, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V parku

    Položka č.: 198658

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:02

    tempera, karton, 1993, 27,2 x 35,5 cm, monogr. LD B. 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Prodejna s látkami

    Položka č.: 240898

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:03

    tempera, karton, 32 x 43 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V růžovém

    Položka č.: 240897

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:04

    tempera, karton, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)