Jaroslav Bartoš

(1926-2010)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Samota

    Položka č.: 240015

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:09

    akryl, plátno, 100 x 78 cm, sign. PD J.Bartoš, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)