František Vít Blažek

(1904-1966)

  • František Vít Blažek

    (1904-1966)

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:19

    olej, dřevotříska, 52 x 70 cm, sign. LD Frant. Vít Blažek, místy odpadlá malba, Antikvariát Dlážděná, studium v malířské škole M. Maliny, na Ukrajinské akademii v Praze, žák prof. O. Nejedlého na AVU a prof. F. Tröstera na AMU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)