Umělec a jeho můza

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:01

    malba na porcelánu, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Zedník

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:19

    olej, plátno, 87 x 57 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Malí bojovníci

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:35

    tempera, papír, 18 x 16,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Studie husitů

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:41

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Figura

    Položka č.: 657

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:57

    enkaustika, 81 x 65 cm, rám, při okrajích poškozená malba, na rámu drobné oděrk

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Hra s vláčkem

    Položka č.: 771

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:51

    olej, karton, 26,5 x 35,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Kytice s růžencem

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:52

    olej, plátno, 28 x 18,5 cm, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Vesnička v krajině

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:54

    olej, sololit, 55 x 85 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:55

    olej, plátno, 1900, 67 x 30 cm, sign. PD, rám, malba i rám místy poškozeny

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Pohled do dvora

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:56

    olej, papír, počátek 20. století, 25 x 20 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Položka č.: 777

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:57

    olej, sololit, 50 x 72 cm, sign. PD (?)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Položka č.: 779

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 10:59

    olej, plátno, 40 x 53 cm, rám, restaurováno

    Dvojice u stolu

    Položka č.: 829

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:49

    enkaustika, 1969, 53,5 x 40 cm, sign. LD, rám

    Znaky

    Položka č.: 830

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:50

    olej, plátno, 54 x 45 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Motýl

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 11:58

    smalt na plechu, 19,7 x 19,7 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:07

    pastel, uhel, papír, 60 x 46 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Akt dívky

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:08

    uhel, papír, 29,8 x 21,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:55

    olej, lepenka, 71,5 x 62 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Můstek

    Položka č.: 1016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 14:56

    olej, plátno, 99 x 68 cm, rám, plátno poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Náměstí

    Položka č.: 1028

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:08

    akvarel, papír, 18 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 1038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:18

    olej, plátno, 50,5 x 37 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 1049

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:29

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 1050

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:30

    tuš, akvarel, papír, 1967, 41,5 x 57 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    V jeskyni

    Položka č.: 1051

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:31

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 10,7 x 15,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Veduta...

    Položka č.: 1052

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 15:32

    miniatura, kombinovaná technika, papír, 13,3 x 18,6 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 1176

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 17:36

    litografie, 1979, 13,2 x 17 cm, sign. LD, rám, č. 100/110

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Obličejová maska okuyi, Punu, Gabun

    Položka č.: 1221

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:21

    kolorované dřevo, 20. století, v. 28 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Fetišová figura, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 1222

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:22

    patinované dřevo, 20. století, v. 60 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Figura předka, Demokratická republika Kongo

    Položka č.: 1223

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:23

    patinované dřevo, 20. století, v. 65,5 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc.

    Socha předka (Demokratická republika Kongo)

    Položka č.: 1224

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 18:24

    patinované dřevo, 20. století, v. 60 cm, posouzeno Mgr. Janou Jirouškovou, CSc., uštíplý kousek nohy