F. Pešl

  • F. Pešl

    Žně

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:45

    olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)