Spanihel

  • Spanihel

    Trosky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:15

    olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. PD Spanihel, rám, malba a plátno poškozeno

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)