Karel Kupka

(1905-1971)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Myslič v zimě

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:08

    olej, deska, 1938, 36 x 49 cm, sign. LD Karel Kupka 1938, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)