Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Krajina s útesy a pavilonem

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 19:49

    tuš, akvarel, papír, 67 x 34,5 cm, nápis Chaj-li a 2 pečetě, LD pečeť, v posledním sloupci vpravo signatura a datum, na obraze připsáno: „Nevím, kdo tento obraz namaloval, jenom [vím, že] mi ho věnoval profesor Wu ze Shandongu. Technika provedení skal je velmi krásná, ačkoliv … „, antiqari.at Radhoš…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 Kč CZK

  • Neurčený autor

    Nur Augenblicke

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:37

    bibliofilie, vyd. Neue Cranach Presse, Kronach, 2000, ex. 86/200, na tit. listě neurčený podpis, svázáno provázkem, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 1304

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:31

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Módní návrhy

    Položka č.: 1315

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:42

    5x akvarel, papír, 44 x 30 cm, vše sign. , 3x razítko SŠUU Praha, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Abstrakce

    Položka č.: 240896

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:12

    olej, karton, 1971, 40 x 57,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét muže s vyplazeným jazykem

    Položka č.: 224793

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2019 18:13

    akvarel, tuš, běloba, papír, 36,5 x 25,5 cm, monogr. PD K. K., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kočár s koňmi na náměstí

    Položka č.: 236714

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:28

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hagia Sofia (Chrám Boží Moudrosti, Istanbul)

    Položka č.: 226425

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2019 18:29

    akvarel, uhel, papír, 1933, 27 x 40,7 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stromy u břehu

    Položka č.: 240863

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2019 18:09

    pastel, akvarel, papír, 2000, 21,8 x 9,4 cm, monogr. PD EF 2000, nahoře znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 18:56

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hrušeň

    Položka č.: 228531

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:22

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kleopatra

    Položka č.: 232706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:30

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:38

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:46

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 21:14

    olej, plátno, 50,5 x 57 cm, sign. PD , rám, odřená malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 236366

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:10

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postavy

    Položka č.: 236509

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:28

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 236517

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:34

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 236535

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 18:38

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 236616

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:04

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 237031

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:56

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 237051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:04

    lept, 1967, 23,8 x 16,2 cm, sign. PD , rám, č. 3/5, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kuličky

    Položka č.: 237085

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:08

    serigrafie, 1990, 22, 8 x 33 cm, sign. PD, č. 55/90, A. IV., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:46

    akvarel, papír, 63 x 49 cm, monogr. PD, FB, DU, rám, lehce zažloutlý papír, rám na horním rohu lehce prasklý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:58

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům v červené

    Položka č.: 237569

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:38

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:02

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:16

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Skály

    Položka č.: 237938

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:18

    lept, 1971, 14 x 19 cm, monogr. PD J. S. 71, papírová pasparta, a.t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 22:20

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook