Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Kunz (Dobré pumpy Punc)

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:05

    litografie, 67 x 47,5 cm, vydal Melantrich, zažloutlý papír, na papíře skvrny, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Westminster cigarettes

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:07

    tisk, plakát, 73 x 50 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Daviscup 83

    Položka č.: 1101

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:08

    litografie, 92 x 63 cm, vydal Maeght, Paříž, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Reklamní plakát na cigatery White Horse

    Položka č.: 1104

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:11

    tisk, plakát, 73 x 47,3 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Reklamní plakát na Kinofilm Ako

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:12

    tisk, plakát, 59,3 x 45,7 cm, zažloutlý, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pražské veletrhy 1951

    Položka č.: 1109

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:16

    tisk, plakát, 1951, 92,8 x 59,8 cm, plakát k výstavě, 20. 5. - 5. 6. 1961, několikrá přeložený, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Coca-Cola Summer girl 1921

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:28

    tisk, karton, 70 x 47 cm, při okrajích odřený karton, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Eidg. Sängerfest in Zürich (plakát k festivalu)

    Položka č.: 1122

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:29

    tisk, papír, 27,8 x 19,8 cm, design: Burkh. Mangold - Basel, vytiskl: Gebrüder Fretz - Curych, papír na pravém horním okraji lehce pokrčen, na levém okraji šmouha růžové barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rowntree´s Elect Cocoa

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:30

    tisk, papír, 27,8 x 19,8 cm, design: Beggarstaff Bros., vytiskl: Hollerbaum a Schmidt- berlín, kousek pravého dolního rohu chybí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Off Program… příští vlna

    Položka č.: 1126

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:33

    tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Experiment Damokles

    Položka č.: 1127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:34

    tisk, plakát, 82 x 57 cm, režije Josef Budínský, Činohra slovenského národního divadla, přo okrajích otřepený papír, na několika místech natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    Položka č.: 1147

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:54

    tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, rám, poškozeno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dvěřní obrázky - konvolut 2 ks

    Položka č.: 1148

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:55

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, oba 51 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:56

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, 44 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, při okrajích v několika místech cca 5 mm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dveřní bůžci - konvolut 2 ks

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:57

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, oba 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před chrámem

    Položka č.: 1152

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:59

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 1161

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:08

    japonský dřevoryt, 35 x 24,4 cm, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:12

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 1166

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:13

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejši

    Položka č.: 1167

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:14

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Útok

    Položka č.: 1170

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:17

    dřevoryt, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 1171

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:18

    dřevoryt, 1890, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:19

    litografie, 19,5 x 25,9 cm, papír zažloutlý s malými žlutými flíčky, místy pokrčen , na okrajích lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tajuplný skřítek

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:29

    5x tuš, akvarel, papír, cca 16 x 12 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Záhada modrého pontiacu

    Položka č.: 1185

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:32

    komiks, 10x akvarel, tuš, papír, 18 x 26 ; 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Die Schlackenburg bei Töplitz

    Položka č.: 1247

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:34

    mědirytina, ca 1840, 9,8 x 14,3 cm, vydal Bibliograph. Institut, Hildburghausen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Der Zuckerhut im Steingebirge zu Adersbach in Böhmen

    Položka č.: 1254

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:41

    mědirytina, 14 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Venkovské výjevy

    Položka č.: 1270

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 15:57

    3x mědirytina, 10,8 x 15,1 cm, mírně pokrčený a natržený okraj, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Chinatown

    Položka č.: 1278

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:05

    tisk, 26,5 x 20 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Konvolut kreseb antických soch

    Položka č.: 1299

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 16:26

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook