Ivan Komárek
Dáma a nápadník
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:08
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Ivan Komárek
Běžci
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:09
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)
Ivan Komárek
Noční zábava
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:10
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
TY
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:50
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)