Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Dvě dámy hrají dámu

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:30

    olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, sign. PD Benetka 2013, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Ve skleníku

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:32

    olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Návštěva v atelieru

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:21

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Španělské reminiscence

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:25

    sítotisk, 80. léta, 22,5 x 30 cm, sign. LD Benetka, č. 5/12, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:27

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:33

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 18:34

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská