Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 650

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:50

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 651

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:51

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    Položka č.: 227720

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:14

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 239632

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:25

    sítotisk, 19 x 31,7 cm, sign. DU Benetka, č. 51/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)