Josef Matějka

(1881-1953)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:50

    olej, karton, 42 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:00

    olej, karton, 43 x 37 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:02

    olej, plátno, 52 x 72,5 cm, sign. PD J.Matějka, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 132

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:04

    olej, plátno, 69,5 x 49 cm, sign. LD Matějka, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt zezadu

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 10. 2019 17:24

    tužka, papír, 25,5 x 21,5 cm, monogr.. PD J.M., rám, na rámu lehké oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)