Josef Matějka

(1881-1953)

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:13

    olej, karton, 43 x 37 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:14

    olej, plátno, 69,5 x 49 cm, sign. LD Matějka, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:15

    olej, plátno, 52 x 72,5 cm, sign. PD J.Matějka, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:16

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. DU J. Matějka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Jesenní stromy

    Položka č.: 235038

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 22:06

    akvarel, papír, 1934, 32 x 45,5 cm, Sign PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    Položka č.: 235039

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 22:08

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 235040

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 22:10

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    Položka č.: 235041

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 22:12

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    Položka č.: 235042

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 22:14

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stromy před vesnicí

    Položka č.: 235342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 22:38

    akvarel, papír, 29 x 42,5 cm, sign. PD J. Matějka, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 236649

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:24

    olej, plátno, 35 x 27 cm, pasparta, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:00

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:02

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:04

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V kopcích

    Položka č.: 237131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:22

    akvarel, papír, 7.8.37, 28,5 x 37 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    Položka č.: 237133

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:24

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Halda

    Položka č.: 237136

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:26

    akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 01. 2020 20:28

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook