Rastislav Michal
PF 1977 Václav Klabík
Položka č.: 253939Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:38
litografie, 14,7 x 10,1 cm, sign. PD Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)