Břízy

    Položka č.: 281843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:37

    olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    V rákosí

    Položka č.: 281809

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:38

    olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Milovaný kraj - Návraty I

    Položka č.: 264952

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:54

    linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 266390

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:12

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Jezero

    Položka č.: 279037

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:18

    akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Růže

    Položka č.: 228680

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Děti

    Položka č.: 251447

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:38

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Vlčí máky

    Položka č.: 281351

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Položka č.: 281685

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08