František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Otokar Březina - Větry od pólů

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 39,5 x 30 cm, 11x sign. vernis-mou, 1x dřevoryt na ob. František Kobliha, vyd. J. Pohořelý, Praha, 1946, 2 sv. edice Vltava, ex. 218/250, volné archy v ob. 66s., krycí pergamenový papír zašlý, lehce potrhaný, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Relikviář (Básně v próze Arnošta Procházky z jeho pozůstalosti)

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    bibliofilie, sign. lept s podobiznou A. Procházky ve frontispisu Fr. Kobliha, podpis Jiřího Karáska ze Lvovic (úv. text) a Kamilly Neumannové v tiráži (vyd.), Praha, 1928, 150 výtisků, upr. K. Dyrynk, listy svázané nití v obálce - bez vady, ochranné papírové desky na hřbetu poškozené, antiqari.at Ra…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jan Opolský: Stradivari

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    bibliofilie, frontispis, tit. list, pět iniciál, značka a vigneta Fr. Kobliha, podpis autora na tit. listě, vyd. Svatopluk Klír a F.J. Klír, Kladno, 1928, ex. 80/104, ed. Zodiak, ruční papír Fabriano, listy svázané nití v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u …

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jiří Karásek ze Lvovic: Endymion

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    bibliofilie, pův. dřevoryty vyzdobil Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumanová, Praha, 1913, kartonová vazba, 60s. velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jiří Karásek ze Lvovic: Ostrov vyhnanců

    Položka č.: 244

    bibliofilie, pův. dřevoryty vyzdobil Fr. Kobliha, vyd. Kamilla Neumanová, Praha, 1912, kartonová vazba, 86s. velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Edvard Bém - Černá a zlatá

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    bibliofilie, 21,5 x 17 cm, 6x dřevoryt F. Kobliha, vyd. Grafia, Praha, 1912, podpis s věnováním E. Bém, pův. vazba z jap. hedvábí, 76s., červená skvrna na přední vazbě, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)