Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare - Sonety

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Ukončení prvního podání: 28. 11. 2019 15:00

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare: Sedm sonetů

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    bibliofilie, 6x sign. litografie, ediční značka a podpis v tiráži L. Jiřincová, vyd. Ota Janeček a L. Jiřincová v jediném výtisku na maršovském velinu, Praha, 1954, edice J, sv. 7, v tiráži uvedeno sedm celostránkových ilustrací, jedna chybí, polokožená vazba mírně rozvolněná, dobrý stav, antiqari.a…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    bibliofilie, 3x sign. lept L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1974, ex. 10/200, ed. Lyra Pragensis, sv. 10, z řeckého originálu přel. V. Bahník, lepty tiskli P. a M. Dřímalovi, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    bibliofilie, pěti signovanými litografiemi vyzdobila L. Jiřincová, vyd. Supraphon, Praha, 1987, ex. 64/200, edice Lyra Pragensis, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    bibliofilie, sing. litografie ve frontispisu L. Jiřincová, podpis autora na tit. listě, vyd. PNP, Praha, 1962, listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludmila Jiřincová

    L. Hlaváček: Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    kniha, podpis výtvarnice na tit. listě, vyd. NČSVU, Praha, 1963, karton vazba s obálkou, 14s. + vyobrazení, obálka potrhaná, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)